نکتون S
نکتون اس

معرفی و فواید نکتون S

معرفی و فواید نکتون S

مولتی ویتامین مکمل اسیدهای آمینه و عناصر کمیاب غنی شده برای تمام پرندگان قفسی
بدن حیوان مانند یک ماشین است که اگر بخواهد به درستی کار کند نیاز به بخش کاتالیزور  و سوخت دارد این مواد مغذی (سوخت) و بسیاری دیگر از عناصر مفید باید توسط رژیم غذایی خاص تامین شود که نقش کاتالیزور را دارند.

ویتامین ها  جزء این مواد مغذی حیاتی میباشند . برخی از ویتامینها ضروری هستند برای انتقال انرژی در حالی که برخی از آنها حیاتی اند برای تنظیم متابولیسم بدن پروتئین، کربوهیدرات و چربیها. بدون ویتامین ها، و مواد معدنی، بدن قادر به تجزیه مواد غذایی و تبدیل آنها به واحدهای ساختاری و یا انرژی نمیباشد.

تغذیه حیوانات در قفس با غذاهایی با ویتامین محدود و بدون هیچ مواد معدنی بوده  و لذا باید ویتامینها بخشی دائمی از رژیم غذایی آنها را تشکیل دهند.
بر اساس گزارش متعدد دامپزشکان، ۹۰ درصد از بیماری های پرندگان به دلیل رژیم غذایی نادرست و ناکافیست در اکثر موارد به علت نقص در برنامه غذایی و کمبود مواد فعال – ویتامین ها، عناصر معدنی، به ویژه در زمان استرس (جفتگیری و تولید مثل) نیازهای یک پرنده به ویتامین و مواد آلی می تواند بطور قابل توجهی افزایش یابد، در زمان هایی خاص و مهم  میبایست این مواد به پرنده برسد که غالبا” یا به اندازه نبوده و یا در دسترس نمیباشد که در نتیجه این کمبود باعث فقر ویتامین‌های ضروری در بدن حیوان میشود (hypovitaminosis) در ابتدا این موضوع جدی گرفته نشده اما هر گونه کمبود طولانی مدت منجر به خسارت قابل توجهی به بهداشت پرنده و در نهایت به مرگ آن منجر میگردد.
NEKTON-S
مکمل غذایی مخصوص و فرموله شده را با توجه به این نیازها برای پرندگان فراهم می کند. ترکیبی متعادل از ۱۳ ویتامین، ۱۸ اسید آمینه و مواد معدنی و آلی طبیعی را در اختیار قرار داده و کمک بسیار موثر به پیشگیری از بیماری های ناشی از کمبود یا افزایش رژیم غذایی می نماید.
NEKTON-S
باعث افزایش مقاومت پرنده نسبت  به بیماریها ؛  فشار دوران تولک و عادت به ناسازگاری گردیده و همچنین باعث بهبود بهره وری از حیوان به ویژه در طول دوران جوجه کشی میگردد.
برای صحت و سلامت پرنده خود و اطمینان خاطر از دوران تولکی و جوجه کشی استفاده از مکمل نکتون به صورت برنامه مدون و هفتگی توصیه میشود.
طریقه مصرف: به اب آشامیدنی یا به غذای نرم اضافه گردد
با توجه به اثربخشی همه جانبه و  سودمند و ثابت شده  NEKTON-S ، پارک پرندگان و باغ وحشهای سراسر دنیا آن را به عنوان یک مکمل روزانه برای پرندگان خود را برای سال ها با موفقیت انتخاب و استفاده می نمایند

نکتون S

نکتون اس

معرفی و فواید نکتون S مولتی ویتامین مکمل اسیدهای آمینه و عناصر کمیاب غنی شده برای تمام پرندگان قفسی بدن حیوان مانند یک ماشین است که اگر بخواهد به درستی کار کند نیاز به بخش کاتالیزور  و سوخت دارد این مواد مغذی (سوخت) و بسیاری دیگر از عناصر مفید باید توسط رژیم غذایی خاص تامین شود که نقش کاتالیزور را دارند. ویتامین ها  جزء این مواد مغذی حیاتی میباشند . برخی از ویتامینها ضروری هستند برای انتقال انرژی در حالی که برخی از آنها حیاتی اند برای تنظیم متابولیسم بدن پروتئین، کربوهیدرات و چربیها. بدون ویتامین ها، و مواد معدنی،…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.46 ( 7 رای)

درباره مهدی بختیاری زاده

پرورش دهنده قناری در نژآد های رسمی بلند ، جیبر ، گلاستر ، سوپر ، اوپال و ... در شهر قم، مدیر سایت قناری قم --- مهندس علوم دامی گرایش طیور

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

14 − 5 =